محمد خاندردی

دولت جاوید یافت هرکه نکونام زیست/سعدی

امروز ویدیویی دیدم مربوط به سلفی دیروز آقای عباس جدیدی در آخرین روز فعالیت شورای شهر قبلی تهران که در واقع عکاس ها و خبرنگارها ازش خواستند که باهاش سلفی بگیرند. ایشون هم با خنده میگه : «داستان میشه….» و میگیره خلاصه… نتیجه اش میشه عکس زیر :

334482_327

ویدیو رو هم میتونید اینجا ببینیند :

 

داستان سلفی های آقای عباس جدیدی فکر کنم از حدود یک سال پیش شروع شد که سلفی هایی در شرایطی خاص می گرفت. مثلاً در کنار مریض بدحال معروفی در سی سی یو (مرحوم منصور پورحیدری) یا در حال اهدای مبلغی از طریق کارت خوان به یک خیره و … خلاصه در فضای مجازی راجع به این موضوع آنقدر صحبت زیاد شد که ایشان بی خیال سلفی گرفتن شدند. ولی دیگه دیر شده بود و ملت روش زوم شده بودند. زمانی قضیه شاخ بز ایشان معروف شد و کاریکاتورها کشیده شد، درگیری ایشان با علیرضا دبیر، رد صلاحیت در انتخابات پنجم شورای شهر تهران و بعدا تایید صلاحیت ایشان و …. موضوع تفریح ملت همیشه در صحنه بود و نیز یاد و خاطره سلفی های ایشان را با فتوشاپ و در موقعیت های مخنلف تا همین چند وقت پیش هم گرامی می داشتند.

بگذریم… ولی ظاهراً ایشان تمام آن بداخلاقی ها را با سعه صدر فراموش کرده است. شاید تلنگری بوده به ایشان که باید رویه خودش رو عوض کنه. به هر حال ایشون عوض کرده ظاهراً. خوشم اومد.

 

روزنوشت